Serwis laserów PRC

Specjalizujemy się w serwisie laserów PRC instalowanych na urządzeniach

przemysłowych do laserowego cięcia oraz spawania.

Serwisujemy źródła CO2 oraz lasery światłowodowe.

Serwis laserów PRC
Laser serwis logo

Skontaktuj się, kiedy potrzebujesz :

  • inspekcji lasera
  • skasowania błędów
  • wymiany optyki
  • oceny stanu technicznego
  • instalacji lasera
  • modernizacji lub wymiany lasera
  • części zamiennych do lasera PRC

Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu. Oferujemy pełen zakres prac serwisowych. Działamy na obszarze Polski, Europy oraz w Albanii, Macedonii, Czarnogóry, Mołdawii, Serbii oraz Turcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem skontaktuj się lub zadzwoń.

O PRC laser

PRC specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości laserów przemysłowych mających zastosowanie w urządzeniach przemysłowych dla branży obróbki metali na całym świecie. W swojej ofercie posiada zarówno źródła CO2 o wysokiej mocy jak i lasery światłowodowe, które wprowadziła do oferty w roku 2019. Realizuje produkcję w oparciu o własny projekt i technologię wykorzystując przy tym zaawansowany interfejs użytkownika czyniąc tym samym laser PRC inżynierią w najlepszym wydaniu.

Marka powstała w 1985 roku w USA. Historia zaczęła się od momentu, w którym amerykańscy inżynierowie stanęli przed zadaniem zaprojektowania zautomatyzowanej linii spawalniczej ze źródłem lasera, zdolnej przetrwać rygory i obciążenie pracy na 24 godzinnej linii produkcyjnej.

Firma PRC oferuje szeroka gamę produktów, a swoją pozycję na rynku potwierdza kilkudziesięcioletnią tradycją. Dostarcza lasery do nowych instalacji, jak i modernizacji w celem zastąpienia laserów dostarczonych przez inne marki. Na życzenie Klienta PRC unowocześnia system lasera dopasowując go do większej mocy.