Libellua logo

Libellula. Oprogramowanie do maszyn CNC.

Obsługuje wszystkie urządzenia do cięcia laserowego, plazmowego, tlenowego i cięcia strumieniem wody za pomocą jednego kliknięcia.


Nie tylko oprogramowanie, ale także prawdziwa filozofia firmy: to Libellula.CUT, system zdolny do przekształcenia tradycyjnych procedur stosowanych w branży cięcia metalu w nowy, wysoce efektywny proces, w którym łączą się najwyższa technologia i najbardziej awangardowe oprogramowanie w najlepszym wydaniu.

 • Niepowtarzalne poziomy programowania Libellula.CUT są wynikiem najlepszych inżynierskich umysłów w naszym dziale R & D i głębokiej analizy wydajności. Filozofia One Click kładzie kres obliczeniom i typowym trudnościom operacyjnym w programach maszyn laserowych, plazmowych, tlenowych lub wykrawarkach, aby zoptymalizować procedury za pomocą technologii, które działają w doskonałej synergii.
 • ISA (Intelligent Shape Analyzer) to umysł Libellula.CUT: będzie to technologia ISA określająca najbardziej odpowiednie pozycjonowanie dla wybranej maszyny do cięcia. Oprogramowanie może działać autonomicznie bez interwencji operatora w zakresie parametrów pozycjonowania. W przeciwieństwie do zwykłego oprogramowania do cięcia blachy, ISA identyfikuje najbardziej efektywne metody zagnieżdżania w celu zmniejszenia ilości odpadów.
 • Na rynku metali obrabianych maszynowo dokładność i jakość robią różnicę: stąd urodziła się QLC, kontrola poziomu jakości Libellula, która weryfikuje wartości wyników, pozwalając na wejście w procesy produkcyjne tylko do pewnych parametrów jakościowych. Użytkownicy przesyłają wyniki, które nie są odpowiednie dla danego procesu, a system automatycznie przypisze je do produkcji.
 • Ramieniem roboczym systemu Libellula.CUT jest RTC, tzn. Gotowy do cięcia. Operator musi tylko zaimportować plik i czekać, aż Libellula.CUT wskaże najlepszą ścieżkę i najbardziej wydajną maszynę do cięcia. Rezultatem jest najlepszy produkt w najkrótszym możliwym czasie.

Specyfikacja techniczna

Intuicyjne, zintegrowane, automatyczne poza granicami

 • Przejrzysta kontrola i natychmiastowy panel do nauki
 • Funkcje i automatyczne przetwarzanie bez ingerencji użytkownika
 • Integracja z innymi aplikacjami CAD, ERP i CAM jest już wykorzystywana w firmie i innym oprogramowaniu do optymalizacji cięcia blach
 • Perfekcyjne dla każdej maszyny do cięcia

Maksymalna wydajność w najkrótszym możliwym czasie

 • Zautomatyzowane zarządzanie ISA w celu wykonania określonych cięć: zagnieżdżanie w przypadku cięcia wielogłowicowego w celu uzyskania precyzyjnych wyników i maksymalnej jakości
 • Właściwości zawsze weryfikowane przez QLC, gwarancja doskonałości. Każde cięcie może być wykonane przy użyciu różnych jakościowych technologii

Doskonałe wyniki przy jednoczesnej redukcji kosztów

 • Pozostały ścin surowców w wyniku udoskonalenia gniazdowania, które zmniejsza ilość odpadów, nawet nieregularnych
 • Lepsza wydajność, krótszy czas i dłuższe życie: zarządzanie optymalną ścieżką cięcia pozwala ograniczyć liczbę kolczyków, niezbędnych do osiągnięcia pożądanego rezultatu

Przełącz na Libellula - zarządzanie liniami automatycznymi FMS

 • Natychmiastowe odłączenie szkieletu w celu ułatwienia rozładunku
 • Ładowanie / wyładowywanie automatycznej kontroli
 • Automatyczne programowanie sortowania
 • Sprawdź kolizje

Optymalizacja informacji o firmie

 • Szybkie i natychmiastowe zlecenia produkcyjne za pomocą mod.ORDER
 • Zapasy Zarządzanie blachą i resztkami, zawsze nadzorowane za pomocą mod.STORAGE
Libellua oprogramowanie

Oprogramowanie Libellula

Ponad 13 000 klientów na całym świecie. Skonsolidowane partnerstwo z liderami branży lotniczej, motoryzacyjnej, morskiej i medycznej oraz największymi producentami obrabiarek z oddziałami na całym świecie. Libellula to firma, która narodziła się z długiej ścieżki ciągłego rozwoju i rozwoju, która rozpoczęła się ponad 25 lat temu jako SI Engineering i ewoluowała, wraz z kolejną oficjalną transformacją z powodów społecznych, w Libellula, marka od 2010 podpisująca całe oprogramowanie i teraz znane przez klientów i ekspertów.

Obsługuje wszystkie urządzenia do cięcia laserowego, plazmowego, tlenowego, dziurkowania i cięcia strumieniem wody za pomocą jednego kliknięcia

Nie tylko oprogramowanie, ale także prawdziwa filozofia firmy: to Libellula.CUT, system zdolny do przekształcenia tradycyjnych procedur stosowanych w branży cięcia metalu w nowy, wysoce efektywny proces, w którym łączą się najwyższa technologia i najbardziej awangardowe oprogramowanie w najlepszym wydaniu.

Zapraszamy do prezentacji programu